We gaan voor het rode onderbroekje

Het is een beetje het klassieke verhaal van een knappe vrouw, Rebecca Volpetti in dit geval, die een stapel onderbroekjes heeft gekocht en die aan het passen is. Ze vraagt zich af welk onderbroekje ze aan gaat trekken voor haar date van die avond. Bij het rode onderbroekje gaat ze, misschien per ongeluk, met haar hand langs haar kutje en plotseling voelt ze dat ze in vuur en vlam staat. De opwinding bij de gedachte dat haar date haar die avond misschien wel een stevige beurt gaat geven wordt haar al snel teveel. Gelukkig heeft ze een dildo in de buurt liggen, zodat ze serieus kan gaan masturberen.

Ze weet in ieder geval welk onderbroekje ze die avond aan gaat trekken.

Kennen we haar ergens van?

Ja, we hadden het een beetje verwacht dat we haar ergens van zouden kennen, maar het bleek meer te zijn dan we hadden gedacht. We zijmn haar namelijk al een keer tegengekomen toen ze een pik in haar lekkere kontje wilde en zich duidelijk niet druk maakte over welk onderbroekje ze aan zou trekken. Die ging namelijk toch vrij vlot uit. Wat wel een overeenkomst is met onze huidige serie foto’s is dat ze een dildo bij de hand had en die in haar kutje stak, voordat haar date er was.

We dachten vervolgens dat we nog meer geile hetero seks zouden krijgen, maar daar vergisten we ons danig in. Het bleek dat de mooie Rebecca een erotische lesbische kant heeft. Ze had een vriendin op bezoek en dat veranderde al snel in een stukje ouderwetse vrouwenliefde. Vanaf het moment dat ze dat ontdekt had, ging ze los, want de keer erop had ze een lesbisch trio.